.

.

P232_2 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода Pendant Квартет Крст

P232_2 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода

DEN 153.00
DEN 204.00
-25 %
Количина на стоки

Големина : 2.9*2.4 CM Тежина : 4.50

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
Classic
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Синџири Ѓердани
кодот:
P232_2
asjajjqa:
askajjra
aslajjsa:
asmajjta
Метал Печат:
925,печат
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ