.

.

за ASUS PU551JD плоча PU551JD PU551JA REV2.0 Плоча DDR3 тестирано

за ASUS PU551JD плоча PU551JD PU551JA REV2.0 Плоча DDR3 тестирано

DEN 6480.00
Количина на стоки

за ASUS PU551 JD плоча PU551 JD PU551 JA REV2.0 Плоча DDR3 100% тестирано

Форма Фактор:
ATX
Тип Socket:
LGA 1366
Почетен Датум:
2011
Меморија Тип:
DDR3
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Пристаништа:
HDMI,USB 2.0,USB 3.0,SATA
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
No
Број На Модел На:
pu551jd
Чипсет:
HM65
Примена:
Лаптоп
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Меморија Банка:
1 DDR3 DIMM
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
SAMXINNO
Модел:
pu551jd
Гаранција:
90days
R

Тие исто така купуваат со овој производ