.

.

Професионални Труба Отворот Сребро Позлатен Месинг Тело 7C Труба Отворот Бесплатен Превозот

Професионални Труба Отворот Сребро Позлатен Месинг Тело 7C Труба Отворот Бесплатен Превозот

DEN 479.52
Количина на стоки


Професионални Труба Отворот Сребро Позлатен Месинг Тело 7 C Труба Отворот Бесплатен Превозот

Бренд Име:
MoonEmbassy
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
сребро позлатен
Број На Модел На:
7C Труба отворот
Pisiton Материјал:
7C Труба отворот
Тон:
7C
Дувачкиот Труба отворот:
7C Труба отворот
R

Тие исто така купуваат со овој производ