.

.

Топла Продажба,За Триумф Daytona 600 650 обтекател Daytona650 Сива 03 04 05 Daytona 600/650 2003 2004 2005 Мотоцикл Обтекател Комплет

Топла Продажба,За Триумф Daytona 600 650 обтекател Daytona650 Сива 03 04 05 Daytona 600/650 2003 2004 2005 Мотоцикл Обтекател

DEN 23666.00
DEN 24912.00
-5 %
Количина на стоки


Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. Произведени со користење Компресира Калапи Технологија .
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.Вклучува Топлина-Shield Технологија .За Триумф Daytona 600/650 2003-2005 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Триумф ОПИС : За Триумф Daytona 600/650 Мотоцикл Маска За Триумф Daytona 600/650 Мотоцикл Bodyworks За Триумф Daytona 600/650 Спорт Велосипед Телото колекции : 2003-2005 Специфики : .Висок Квалитет На Paint Job .xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.Пред-Drilled за Прецизност Fitment . Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.10 Парчиња
.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.Вклучуваат слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
Daytona 600/650
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Триумф
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ