.

.

Сребро Позлатен Труба Бб Копче Рог Со Случајот

Сребро Позлатен Труба Бб Копче Рог Со Случајот

DEN 18194.00
DEN 19152.00
-5 %
Количина на стоки

Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас. Ви благодариме.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Со децении искуство зад производството на оваа парична казна инструмент, можете да бидете апсолутно сигурни во своите перформанси и издржливост.
Сите музички инструмент бродови во рамките на 15-20 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 15-20 дена,ве молиме контактирајте со saler. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.ви благодариме
Други повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена. Ви благодариме за вашиот разгледа нас. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Бел дијаметар : 123mm Понесе големина : 11. Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница
2 Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. Обично Ние испрати стоката од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.
Повеќе производи
Ова е Сосема Нов одличен изглед и се огласува одобрени Труба Бб, има добар квалитет, тип во мелодија, Ова добро направена рачно изработени инструмент, како и направени од сите нови тешки мерач Жолта Месинг материјал. Состојба : Сосема нов Материјал : Високо квалитетен Жолта Месинг Површина : Позлатен Сребрен Клуч на Ул.

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Pisiton Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Површината Материјал:
сребро позлатен
Број На Модел На:
како се покаже
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ