.

.

Моторот Camshaft Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка во Собата За BMW 128/130/135/323/325/330/335/523/525/528/530/630 N51 N52 N53 N54 ST0124

Моторот Camshaft Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка во Собата За BMW 128/130/135/323/325/330/335/523/525/528/530/630

DEN 6464.64
Количина на стоки


Моторот Camshaft Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка во Собата За BMW 128/130/135/323/325/330/335/523/525/528/530/630 N51 N52 N53 N54 ST0124 Специјален дизајн за да се лоцира camshaft во TDC позиција. Комплет вклучува посебни усогласување алатки за BMW N51, N52, N53, N54 мотори. Ги опфаќа 2006 година и поновите 1, 3, 5 и Х5 серија модели со 3.0 L (не-турбо) и 3,0 L твин турбо мотори. Моторот усогласување алатки кои се применливи на понова BMW (N51/N52) 3.0 L (не-турбо) и N54 3.0 L (твин турбо само). Еквивалентно на BMW фабрика алатка броеви; 110300, 114280, 114290 и 118520. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум може да бара употреба на 114285 за 2011+ модели со N55 моторот Моторот шифра : -128i. E82 (07-08) -130i. E81/E87 (05-08) -135i S. E82 (07-08) -323i. E90/91/92/93 (04-08) -325i/xi. E90/91/92/93 (04-08) -330i/xi. E90/91/92/93 (04-08) -335i/xi. E90/91/92/93 (04-08) -523i/Li. E60/61 (04-08), X3 2.5/3.0.E83 (06-08) -525i/Li/xi. E60/61 (06-08) -528i/Li/xi. E60/61 (06-08) -530i/Li/xi. E60/61 (05-08) -535i/xi. E63/64 (04-08) -630i. E60/61(04-08) -730i/Li.E65/66 (04-08) Х5 3.0 E70(06-08) Z4 2.5/3.0 E85/86 (05-08) E90/91/92/93(04-08) -328i/xi.
Превозот Услови PO Кутии - ве Молиме вклучуваат физичка адреса. Ве молиме овозможи 7-10 работни дена за испорака. Препорачана Превозот е достапен. Повратни информации & сервисот за Наш врвен приоритет е како се задоволни корисниците. Ако не се чувствуваат сте го добиле позитивен/5 ѕвезди на услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, па ние може да го реши ова прашање веднаш. Ние ќе бидеме сигурни дека за да се направи тоа право. Ние ќе ја објавите Позитивни Повратни информации веднаш по предмети брод. Љубезно ве молиме да се врати на корист и пост позитивни/5 Ѕвезда повратни информации за нас откако ќе го добиете објект и се задоволни со вашето купување. Се враќа & Размена на Сите производи се нови во кутија и ние нудиме 14 ден политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас прво за сите враќа или размена како соодветна етикети се потребни. Backordered или Надвор од Акциите, Ние сме клириншката куќа на главните трговците и сите предмети се во акции по пат на оглас. По повод објект може да стане привремено недостапен или назад нареди. Ќе бидете известени ако таков е случајот и ќе добие целосна наплата во рок од 48 часа од купување, освен ако не изберете да се чека за објектот да се врати во парк. Ве молиме не го казнат нас ако ние мора да ви вратат како што е скоро невозможно да се задржи совршено точни смета за царинење на предмети. Се чувствуваат слободни да порака на нас, ние ќе ви одговориме во рок минути.

Бренд Име:
Octcaelum
Име На Модел:
Авто Поправка Алатки Серија
Објектот Должина:
45cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
1
Тип На Објект:
Моторот Нега
Број На Модел На:
ST0124
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Материјал:
Челик
Пакување:
Удар Мувла Случај
Место на Потекло:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ