.

.

HIWIN MGNR 350mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 350mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1272.00
Количина на стоки

Тоа е десно.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.Ако не се итни нашите производи. Вашето мислење ќе биде многу greatful.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Trademanager : cn1000485769 2.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.може да се купи воздух mail.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.кога ви требаат нашите производи итна.ние може да направи најдобро за вас
3.така имаме најдобрите превозот цена.(разни превозот имаат различно време.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. испорака : 1.Како имаме долгорочна соработка на логистика .Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ