.

.

Бесплатен Превозот 80mm Магија Магнет Магнетни Флексибилни Голф Лифт Tee Чекор 10pcs/Многу

Бесплатен Превозот 80mm Магија Магнет Магнетни Флексибилни Голф Лифт Tee Чекор 10pcs/Многу

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %
Количина на стоки

Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Купи со доверба!
2. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден.15 инчен Боја : Повеќе бои како што се гледа на слика Materiral : Пластични капи и магнети
Пакет се Вклучени : 10 x Голф Tee (Ние испрати 10 од случаен боја)
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. 12 месеци Производителот .
Зошто купи од нас??
Фабриката на продажба, најдобар квалитет и конкурентна цена!
добро проверете секој Производ пред брод надвор!
1.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ние прифаќаме Alipay,И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број., Улица, Град, Регион и држава. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ние Брод на Светот, освен Кина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Или не, ве молам, точно пред исплата. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
3.торба торба торба детали за производот
Опис : Tee ги исполнува без отпор на влијанието и е лесно да се држи на и исклучување на уредот Користење на магнет, на tee ги исполнува толку малку отпор на топката може да лета неверојатно подалеку од вообичаеното Магнет голф tees се далеку од тоа да биде изгубена далеку, бидејќи на detaching глава, која е направена на магнет, поврзани со string има добри издржливост и економска ефикасност
Спецификација : Висина : 3.

Број На Модел На:
T105
Бренд Име:
ГОГА
Материјал:
Пластични
различни:
голф tee
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ