.

.

Accesories, Вилици, Flex Менгеме Планината и Прилагодливи Вратот за GoPro Додатоци или Камера Hero1/2/3/3+/4 sj4000/5000/6000

Accesories, Вилици, Flex Менгеме Планината и Прилагодливи Вратот за GoPro Додатоци или Камера Hero1/2/3/3+/4 sj4000/5000/6000

DEN 479.52
Количина на стоки

Пакетот вклучува : 1 pcsx Тела флексибилни плоча 1 pcsx Прилагодливи искривен врат

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,NIKON,Garmin,GoPro
Бренд Име:
ARMORKING
Тип:
Скелети & Рамки
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
fuli
R

Тие исто така купуваат со овој производ