.

.

750mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

750mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2304.00
Количина на стоки


Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.Ако не се итни нашите производи. 100% Попуст по наредби.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.Trademanager : cn1000485769 2.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. испорака : 1.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.Тоа е десно.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.(разни превозот имаат различно време.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.Како имаме долгорочна соработка на логистика .кога ви требаат нашите производи итна.така имаме најдобрите превозот цена.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.ние може да направи најдобро за вас
3.може да се купи воздух mail.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање . Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.

Водич Ширина или Дијаметар:
20
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR20
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ