.

.

Природни Црна Obsidian Врежан Guanyin Буда Pendant Заштитна Talisman За Жена

Природни Црна Obsidian Врежан Guanyin Буда Pendant Заштитна Talisman За Жена

DEN 1294.00
DEN 1406.40
-8 %
Количина на стоки

00 /многу
парчиња / многу
10мм Ѓердан Антички Бронза Hummer Clasps Накит Наоди 901 Затворач US$ 8.00 /парче
12mm и 30мм Виолетова Боја Смола Цвет Лабава Монистра 5strands по многу Бесплатен превозот САД$ 20.00 /многу
парчиња / многу
Магнетни Плоштадот 14mm родиум Clasps Одговара Кожа Кабелот Накит Ѓердан Одлуки 50pc / Многу US$ 39.20 /многу
парчиња / многу
Роуз Злато Позлатен Прстен форма Ѓердан Clasps Накит Наоди 100pc по многу Слободни Shiping US$ 59.00 /многу
парчиња / многу
Зелена Боја Druzy Кристал Круша Форма Pendant Работ Злато Позлатен Drusy Ахат Geode Накит 10pc/многу US$ 44.00 /многу
парчиња / многу
10мм Внатрешна големина Дебели Магнетни Круг Цевка Ѓердан Clasps Сребро Родиум и Црна Боја DIY Накит одлуки Наоди US$ 30.00 /многу
парчиња / многу
Природни Тигар око Камен Рог Форма Капка Earring Мода Жена Накит 5 парови по многу US$ 31.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Ние брод на светот
Висок квалитет Леопард Главата форма Ѓердан Clasps Циркон CZ Монистра отвори Златна и сребрена боја Мода Накит Наоди 4pc/многу US$ 34.00 /многу
парчиња / многу
Накит Наоди Златна боја 4mm Кожа Кабелот Clasps Ѓердан Конектори 200pc по многу Бесплатен Превозот САД$ 32.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса.00 /многу
парчиња / многу
Накит Наоди Компонента Pendant Clasps Малку Кауција Носителот Jewerly 200 КОМПЈУТЕР по Многу Бесплатен Превозот САД$ 37.00 /многу
пара / многу
Моден Жена Накит Црна Оникс Ахат Рог Камен Earring 5 парови по многу US$ 31.00 /многу
парчиња / многу
Природни Drusy Кварцен Кристал Сребрена боја Кауција Pendant за Единствени Моден Jewerly Ѓердан Earring Одлуки 5pc/ многу Слободни Брод US$ 47.00 /многу
парчиња / многу
Два циклуси На врвот Природни Камења Рамна Квадратна Остра Точка Pendant DIY Жена Накит материјали за правење 10pc по многу US$ 27.00 /многу
парчиња / многу
Симпатична Розова Смола Фокс Pendant Семе Мониста Tassel Pendant Јаже Тема Синџири Ѓердан Мода Жена Накит 5pc/многу US$ 50.
Природни Жолта Фантом кварц Внатрешна врежан Буда Guanyin Кристал Pendant со Вклучување Одговара Ѓердан што НИ$ 59.00 /многу
парчиња / многу
Накит конектор 25 X40mm Два Циклуси Златна Вени Malachite Cabochons Приврзоци Одговара Мода Накит што НИ$ 29.00 /многу
парчиња / многу
Висок Qualtiy Природни Црна Obsidian Камен Pendant
Опис :
Материјал
Природни Црна Obsidian
Боја
како слики
Големина
околу 40~55мм
Повеќе Детали
5pc по многу
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.00 /многу
парчиња / многу
925 сребрен 10мм Тркалезна форма табот вметнете ѓердан toggle clasps мода накит наоди 10pc по многу US$ 38.00 /многу
парчиња / многу
25x54mm Убава Лаванда Виолетова Боја Врежан Смола Цвет Топка Надвор Капка Лабава Монистра 7pc по многу Бесплатен превозот САД$ 13. Само треба на слики или примероци.00 /многу
парчиња / многу
Уникатен Виножито боја галвански Drusy geode Ахат 18k злато позлатен Ѓердан Капка Pendant Мода Жена Накит што НИ$ 28.00 /многу
парчиња / многу
10 X30 MM Око вени Црна и Црвена Ахат DZI Барел Лабава Монистра 10pc по многу Бесплатен превозот САД$ 14.00 /многу
парчиња / многу
Црвен камен Црно Семе Мониста Tassel DIY Накит одлуки Материјал одговара Мода Ѓердан 10pc по многу Бесплатен превозот САД$ 11.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
камен pendant
Метали Тип:
Не метал
Место на Потекло:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ