.

.

Кул допир Обична бела Оригинални Швајцарската Voile Чипка Chiffon Африкански Чипка Ткаенина со многу камења 3D Appliques 7165 5 метри/PC

Кул допир Обична бела Оригинални Швајцарската Voile Чипка Chiffon Африкански Чипка Ткаенина со многу камења 3D Appliques 7165

DEN 4578.00
DEN 5385.60
-15 %
Количина на стоки


Материјал Chiffon/ Voile Големина 5 метри по парче Квалитет Премиум Квалитет Гарантиран Превозот бесплатен превозот од DHL Повратни информации ве молиме да ни даде postive повратни информации ако сте биле задоволни со стоки

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
51/52 inches
Бренд Име:
Hannlin Кралската
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Плетени
Број На Модел На:
7165
Должина:
5 yards
Ширина:
51/52 inches
R

Тие исто така купуваат со овој производ