.

.

24 Компјутери/број 4 Нова Мода рачно изработени Бутик Шарени Коса, Лак Со Клип За Деца Девојки Коса Додатоци Headwear

24 Компјутери/број 4 Нова Мода рачно изработени Бутик Шарени Коса, Лак Со Клип За Деца Девојки Коса Додатоци Headwear

DEN 832.00
DEN 978.72
-15 %
Количина на стоки


Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Големина : Цвет должина околу 4 инчи,Клип должина околу 2. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.
девојки сјајот на косата лакови
сјајот на косата лакови со клипови
мини лакови за коса
Име на производ : 24 Компјутери/број 4" Нова Мода рачно изработени Бутик Шарени Коса, Лак Со Клип За Бебе Девојки Коса Додатоци Headwear.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
· 1.
Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја на 3 компјутери во една многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Но вие не треба да ја потврдите вашата боја внимателно пред да го купат. Така на квалитетот е загарантирана.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Обезбеди висок квалитет на производи со најдобра цена. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .
Chengna онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.Ќе се добие целосна наплата ако ваша цел не се дојде во рамките на времето за испорака што ветија од Chengna. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Топло Совети :
1.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.
Ние се реализира најголем дел од успехот на клиентите.
Chengna е коса додатоци производител од 2003 година.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Во исто време, ние, исто така, ја прифатите дојдовен примерок обичај. Бесплатен Превозот За Светот
3.што ти е гајле за се она што го правиме!
Се обезбеди со : Коса, Лак,headband,губење на бендот,косата клипови за коса,декорација,hairgrips, цвет barrette,лак бенд,итн.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Бренд Име:
CN
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
HBW-1607137
Коса Додатоци:
Headwear
Лак за коса:
Лак
косата клип:
Hairgrips
губење на лак со клип:
Додатоци
Моден Коса, Лак:
Децата коса, лак
hairgrips за бебе :
бебе коса, лак
шарени коса, лак :
шарени коса клип
шарени додатоци за коса:
Коса, лак за бебе
коса, лак за девојка:
девојката коса, лак
коса додатоци со клип:
шарени коса додатоци со клип
R

Тие исто така купуваат со овој производ