.

.

50pcs/многу RFID Близина 125Khz ID EM4100 компатибилен TK4100 Токен Ознака Keyfob Прстен Bule

50pcs/многу RFID Близина 125Khz ID EM4100 компатибилен TK4100 Токен Ознака Keyfob Прстен Bule

DEN 528.00
Количина на стоки


50pcs/многу RFID Близина 125 Khz ID TK4100 Токен Ознака Копче Прстен Bule
Спецификации : - Картичка тип ID КОПЧЕ ОЗНАКА Оперативни Фреквенција : 125 KHz Капацитет : 64 бита Заедничка Употреба : Цените, Безконтактни smart картичка одличен безбедност Тестирани Прочитајте Опсег : 0-5 cm Димензии : Дијаметар 30мм Материјал : АБС Боја : СИНА Тежина : 6g ± 0.5 g Согласност : TK4100 ЧИП Оперативни Спецификации : Водоотпорен и dustproof Отпорност на потопување во солена вода, алкохол, масло, 10% HCL, Амонијак Шок Зависни од пакување Вибрации Зависни од пакување Температура за Складирање 40°C до +85°C Оперативни -10°C до + 50°C Секој Пакет се Вклучени : 50pcs/многу RFID Близина ID TK4100 125 Khz Токен Ознака Копче Прстен Bule (SKU : 01 T002)

Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
EHUOYAN
Чип Капацитет:
64 Бита
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
0-40mm
Големина:
25MM
Контури:
ISO Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Број На Модел На:
TK4100
R

Тие исто така купуваат со овој производ