.

.

JIGU 6Cells За Dell Лаптоп батеријата Inspiron 13 1318 1318n XPS M1330 FW302 NT349 TT485 WR050 312-05663 12-0739 451-10473 0DU128

JIGU 6Cells За Dell Лаптоп батеријата Inspiron 13 1318 1318n XPS M1330 FW302 NT349 TT485 WR050 312-05663 12-0739 451-10473 0DU128

DEN 769.92
Количина на стоки


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред. Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Dell Лаптоп Компатибилни Модели Inspiron 13 Inspiron 1318n Inspiron 1318 XPS M1330 За Dell Лаптоп Дел броеви 0 DU128 0 WR047 0 FW302 312-0566 0 HX198 312-0739 0 NT349 451-10473 0 NX511 FW302 0 TT344 NT349 0 TX826 TT485 0 UM226 WR050

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
1330
Пакет:
Yes
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ