.

.

Бесплатен превозот 100pcs 6x6cm 3 Бои Плоштадот Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Ознака Свадба на Божиќ Scallop Етикета Празно Багаж ознака

Бесплатен превозот 100pcs 6x6cm 3 Бои Плоштадот Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Ознака Свадба на Божиќ Scallop Етикета Празно

DEN 115.00
DEN 153.60
-25 %
Количина на стоки

Карактеристики : 1.Нов и висок квалитет 2.Празно дизајн, можете да привлече што ви се допаѓа на неа 3.Добра цена 4. Не кабелот Спецификации : 1.Материјал : Kraft Хартија 350gsm Висок квалитет 2.Големина : 6x6cm 3.Боја : како на сликата покажува Пратката Кога ќе го поставите цел , pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање ,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршена , ако ви треба нешто итно , pls контактирајте со нас , ние можеме да брод вашата нарачка преку брза испорака . Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледано , pls имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса , брокерски такси , давачки и даноци за увоз во вашата земја , овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки . Превозот цена, не вклучувајќи било увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки . Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме . Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина . Меѓутоа , купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба , ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија , купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние ќ не им даде на купувачот целосна наплата , купувачот shoule поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба . Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во monior , осветлување , припадност и сл . Сепак , доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно . Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратните информации е многу важно за нас , pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и serivices . Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или serivice , ве молиме оставете postitive повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и serivices . ако имате било какви проблеми со нашите предмети или serivice , pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .

боја:
Бела, Црна, Кафеава
Тип На Производ:
Облека Ознаки
Техника:
Печатени
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Бренд Име:
SLOOBAO
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ