.

.

Фенси Пурпурна Кубни Циркони Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен За Жените Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 S0077

Фенси Пурпурна Кубни Циркони Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен За Жените Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 S0077

DEN 322.00
DEN 527.52
-39 %
Количина на стоки


Бренд рачно изработени Метал Сребро Материјал скапоцен камен Главниот Камен Аметист Главниот Виолетова Боја Тежина 21 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Постави Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
SilverWar
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстен, Обетки, Pendant, Ѓердан Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S0077
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Главниот Камен:
Аметист
Главната боја:
Виолетова
Метал:
Сребро.
квалитет:
ААА+ Квалитет
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Метал Печат:
999,парична Казна
R

Тие исто така купуваат со овој производ