.

.

полнети животни супермен куче кадифен играчки 25 см светло кафеава куче кукла c8047

полнети животни супермен куче кадифен играчки 25 см светло кафеава куче кукла c8047

DEN 712.00
DEN 1344.00
-47 %
Количина на стоки


ви благодариме за вашата шопинг !
38668529698
имаме три големини ,25cm, 30cm и 40cm
објектот е 25 см играчка , едно парче ,
ако сакате други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво, или можете да пребарувате други големини сакате со себе .
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Куче
Број На Модел На:
t746
Форма:
Животните
Тема:
Играчка
R

Тие исто така купуваат со овој производ