.

.

2-520403-2 CONN RECEPT БРЗО 18-22 AWG .187 TYCO ТЕ AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

2-520403-2 CONN RECEPT БРЗО 18-22 AWG .187 TYCO ТЕ AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

DEN 12000.00
Количина на стоки


Дел NO : 2-520403-2
MOQ : 2700 PCS

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
2-520403-2
R

Тие исто така купуваат со овој производ