.

.

12V 3.6 НА 43W AC DC Адаптер Адаптер Снабдување на Апарат за Таблет Microsoft Surface Pro Surface RT Surface Pro 2 со AC Кабел

12V 3.6 НА 43W AC DC Адаптер Адаптер Снабдување на Апарат за Таблет Microsoft Surface Pro Surface RT Surface Pro 2 со AC Кабел

DEN 1343.52
Количина на стоки


Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете :
1) Напон натпревар
2) Исто конектори дијаметар
3) Тековна е повеќе од или еднаква
Треба да имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да нарачате. Ви благодариме.
Влез : 100~240 V 50-60 Hz
Излез : 12 V 3.6 НА
Приклучок : ЕУ, САД, АУ, велика БРИТАНИЈА (ве молиме известете што plug сакате кога наредил, ако ние не се имате било во тек, ќе ви испрати на приклучокот како Internation стандард, како што се, НИ приклучок за САД и Канада, ЕУ за Бразил, руски, Украина, Шпанија, итн.)
Се работи за таблет компјутер на Microsoft Surface Про Surface RT Површина Про 2 .
Пакување вклучувајќи
1 x pc 12 V 3.6 со AC Кабел
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Бренд Име:
dolmobile
Напон:
12V
Пакет:
No
Број На Модел На:
12V 3.6 НА
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ