.

.

(30pcs) трговија на Големо рака beaded шиење булчински кристал бисер applique за фустан DIY железо на WDD0147

(30pcs) трговија на Големо рака beaded шиење булчински кристал бисер applique за фустан DIY железо на WDD0147

DEN 5328.00
Количина на стоки


Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
NBL-INC
Техника:
рака beaded за шиење
Материјал:
Стакло
Големина:
25cm L x 8cm W
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
WDD0147
боја:
јасно кристал, сребро ноктот, слонова коска бисери
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по пакет
Минималната Количина:
1 пакет
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло
превозот:
UPS-от, FEDEX, DHL(3-8 дена)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ