.

.

4pcs Нокти Датотеки Трајни Кристално Стакло Датотека Бафер Нокти Уред Помине Уметност Украси Алатка Нокти Датотека

4pcs Нокти Датотеки Трајни Кристално Стакло Датотека Бафер Нокти Уред Помине Уметност Украси Алатка Нокти Датотека

DEN 100.00
DEN 143.52
-30 %
Количина на стоки


Сосема нов и висок квалитет.
Внимателни дизајн,совршено безбедни за употреба.
Лесни компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.
Овој професионален нокти датотека е тешко, издржлив.
Погоден за професионална и лична употреба.
Оваа датотека трепет одлуки обичен нокти датотека блескави.
Идеален за природни и доградба на акрилни нокти.
Располага со двокреветни работа страни, се користи за да се справи со новиот сече ноктите.
Површината на датотеката ќе трае практично засекогаш.
Создава и да остава мека и мазна завршница. 4 x Кристално Стакло Нокти Датотека 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! hgnspbyct50vesje8

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
нокти датотека
Напон:
None
Бренд Име:
MOJOYCE
Количина:
4pcs
Големина:
4pcs/set
Материјал:
Пластични
боја:
Како се покаже слика
квалитет:
добро
R

Тие исто така купуваат со овој производ