.

.

Ноќен Клуб Црна Секси Шорцеви Со Висок Појас Слаби Шупливи Надвор Лето Памук Мешавини Танц Топла Тенок Мода Bodycon 200-A620

Ноќен Клуб Црна Секси Шорцеви Со Висок Појас Слаби Шупливи Надвор Лето Памук Мешавини Танц Топла Тенок Мода Bodycon 200-A620

DEN 792.00
DEN 1319.52
-40 %
Количина на стоки


Ноќен Клуб Црна Секси Шорцеви Со Висок Појас Слаби Шупливи Надвор Лето Памук Мешавини Танц Жешка Панталони Тенок Мода Bodycon 200-A620
Ве молиме имајте на ум ова е во Азија големината. Ние ви препорачуваме да се купи една или две големини поголеми. Ве молиме проверете ги мерења внимателно пред донесувањето на купувачите.
Вашиот објект е големина ќе се базира врз мерење на листата е големината на табелата. Сепак понекогаш Азија димензии се помали од Западен оние, вистинските големина на етикетата може да бидат различни, но мерења ќе одговара на табелата
Големина Информации
Големина
Должина
Половината
Колковите
Нога Отворање
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
32.0
12.6
58.0
22.8
76.0
29.9
24.0
9.4
S
33.0
13.0
62.0
24.4
80.0
31.5
24.0
9.4
М
34.0
13.4
66.0
26.0
86.0
33.9
25.0
9.8
L
35.0
13.8
70.0
27.6
88.0
34.6
26.0
10.2
Бренд Име : YOUMU
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Црна
Големина : XS, S, M, L, XL
Стил : Секси & Клуб
Шаблон Тип : Цврсти
Декорација : Шупливи Надвор
Половината Тип : Висок
Одговара Тип : Слаби
Панталона Стил : Редовна

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
200-A620/SMT
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Секси & Клуб
Материјал Состав:
Памук мешавина
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
Редовни
Одговара Тип:
Слаби
Бренд Име:
YOUMU
Декорација:
Шупливи Надвор
боја:
Црна
Големина:
XS, S, M, L, XL
Материјал:
Памук мешавина
Стил:
Секси & Клуб
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шупливи Надвор
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ