.

.

Топла Замена на Висок Капацитет сребро 6 Клетки лаптоп со батерија ЗА ЛЕНОВО 40Y8315 ASM 42T5217 FRU 42T4514 FRU 42T5256 40Y8322

Топла Замена на Висок Капацитет сребро 6 Клетки лаптоп со батерија ЗА ЛЕНОВО 40Y8315 ASM 42T5217 FRU 42T4514 FRU 42T5256 40Y8322

DEN 1128.00
Количина на стоки


здраво , пријател , ве молиме обрнете внимание на тоа : - ако сакате да купите батеријата за да го промените вашата оригинална батерија , ве молиме да пребарувате на моделот на вашата оригинална батерија , не барај го моделот на вашиот КОМПЈУТЕР на aliexpress , затоа што сакате да купите некоја батерија не е КОМПЈУТЕР , и ве молиме проверете сликите на нашиот веб-сајт со вашата оригинална батерија пред да нарачате да avoide да се прави грешка .Се најдобро !!!
Оваа N100 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : ЗА ЛЕНОВО 40 Y8315 ASM 42 T5217 FRU 42 T4514 FRU 42 T5256 40 Y8322 ASM 92 P1183 FRU 42 T5212 FRU 92 P1184 ASM 42 T5213 ASM 92 P1185 FRU 42 T5216 FRU 92 P1186 Оваа N100 батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО 3000 C200 3000 N100 3000 N100 Серија 3000 N200 0769 3000 C200 8922 3000 N100 0689 3000 N200 3000 C200 Серија 3000 N100 0768 3000 N200 (15.4" widescreen)

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
N100
Бренд Име:
JIGU
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ