.

.

4pcs CY-30A 30мм Топката 40kg капацитет Притисне Диск Топката Трансфер Единица CY30A Благи Јаглероден Челик Топката Рициново Имајќи Подвижни Ролери

4pcs CY-30A 30мм Топката 40kg капацитет Притисне Диск Топката Трансфер Единица CY30A Благи Јаглероден Челик Топката Рициново

DEN 408.48
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај
Answer : ___________________________ Note : топката единица е наменет да биде инсталиран главната топката нагоре. Ако тоа е завртена надолу, тоа често води до главната топката заглавени, исто така, возен не е сосема мазна како нагоре, ова не е голем квалитет проблем.
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Мебел Рициново
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
КИП 30A
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
Јаглероден Челик
Главната Топката Големина:
30мм, 1-3/16 инчен'
Вчитување капацитет:
40KGS
Beaking капацитет:
50KGS
Нето тежина:
0.30 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
евтини 30мм 40kg капацитет
DIY Материјали:
Дрво
R

Тие исто така купуваат со овој производ