.

.

Бесплатен Превозот FUUBUU2219-Сино-L-1PCS Умре шорцеви/стариот човек на пелени/Водоотпорни панталони/Инконтиненција производи

Бесплатен Превозот FUUBUU2219-Сино-L-1PCS Умре шорцеви/стариот човек на пелени/Водоотпорни панталони/Инконтиненција производи

DEN 623.52
Количина на стоки


Ставка опис
Име на производ : FUUBUU2219-Сино-L-1 PCS
Јапонски стил анти страна истекување шорцеви
ГОЛЕМИНА на : ( ве Молиме одберете ја големината според корисникот половината )
БОЈА : Бела Жолта Сина, Розова Транспарентен
Ако треба да ја одредите големината и бојата на кожата, треба да оставите порака да ни каже, ако не е одредено, ние ќе издаде 2219-Сино-L -1 PCS
Материјал : Медицински Полимер Polyvinyl chlorid
Funktion : dicht , wasserdicht , mit der serviette

Тип На Објект:
Возрасни Пелена
Бренд Име:
FUUBUU
Тежина:
0.25kg
Големина:
L
Материјал:
Медицински ПВЦ
Количина:
1
Број На Модел На:
2219-Сино-L-1PCS
R

Тие исто така купуваат со овој производ