.

.

Westrice Кратка коса Направени од Различни Бои на Мачки и Кучиња Да се Залак На Опашката Пердуви Забавуваа Супер Евтина Играчка Глувчето

Westrice Кратка коса Направени од Различни Бои на Мачки и Кучиња Да се Залак На Опашката Пердуви Забавуваа Супер Евтина Играчка

DEN 608.00
DEN 715.20
-15 %
Количина на стоки


Westrice Кратка коса Направени од Различни Бои на Мачки и Кучиња Да се Залак На Опашката Пердуви Забавуваа Супер Евтина Играчка Глувчето
Пакување 6 вреќи од 24 глувци

Тип:
Мачки
Играчки Тип:
Глувци & Животинско Играчки
Материјал:
Faux Крзно
Бренд Име:
Westrice
боја:
шарени
Материјал:
Faux Крзно
Играчка тип:
Глувци & Животинско Играчки
Тип:
домашно милениче мачка играчка
Карактеристики:
Влакнести
R

Тие исто така купуваат со овој производ