.

.

Висок квалитет Fuser филм ракави Компатибилен За Canon IRC3380I 3080I 3580I 2880I 2550I

Висок квалитет Fuser филм ракави Компатибилен За Canon IRC3380I 3080I 3580I 2880I 2550I

DEN 2880.00
Количина на стоки


Висок квалитет Fuser филм ракави Компатибилен За Canon IRC3380 I 3080 I 3580 I 2880 I 2550 I
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Тип:
Fuser Филм Ракави
Број На Модел На:
IRC3380I
Бренд Име:
RUIJIAXIN
R

Тие исто така купуваат со овој производ