.

.

Вез 2 пати црн слој,заштита од сонце,UPF>50+,parasol,8k ребра,два пати,рака отворен,windproof,јавор лисја parasol,цреша

Вез 2 пати црн слој,заштита од сонце,UPF>50+,parasol,8k ребра,два пати,рака отворен,windproof,јавор лисја parasol,цреша

DEN 2268.00
DEN 3024.00
-25 %
Количина на стоки

(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Отворете дијаметар : 86cm.
2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.
На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Don ' t use други тело усогласување.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.0 kg
Customerized
Маса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се Добредојдени
Начин На Плаќање
L/CT/T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)
Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итн
Примерок Полнење
Според прилагодено дизајн
Примерок Leadtime
околу 7~10 работни дена
Кориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.
5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 - 5 дена.
Полу-Лак : 500mm.Лак : 100cm
Затворена должина : 33cm
N.
3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.
Windproof+Pongee ткаенина
Топло Ве Потсети!
1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.
За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.обложено метална рамка&ребра,пластични безбедно тркач&копчето,метал долго ребра.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
-8 ребра,џеб&торба parasol
-Windproof(Трајни стил)
Се справи со
Круг акрилик транспарентен рачка
Совет
Никел германски Никел совети
Капа
Капа никел
Ferrule
N/A
Топ Ткиво
Авто-ткаенина Ткиво
Hangtag
N/A
Рака
Авто-ткаенина рака со велкро копчето
Поврзување
N/A
Imprinting
N/A
Торбичка
Цевки
Авто-ткаенина торбичка
Авто-ткаенина цевки торбичка
Тежина
GW : 2. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. : 300g
Ткаенини
Вез ткаенина Црна Слој(2 пати) ткаенина, UPF>50+,100% заштита од сонце
Рамка
-Два пати,рака отворен,8mm челик(elec.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.
Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Дел од Работилницата
Правење Чадори' Постапка
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.
6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Производот Покажува :
ПРОИЗВОД ТЕСТИРАЊЕ(СПОРЕДБА) :
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Auto open/Прирачник блиску Instrustions :
1.

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Бренд Име:
Дожд Покрив
Производот:
Чадор
Големина:
L
Функција:
Виткање
Шема:
Dual-виткање Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
вез ткаенина
Број На Модел На:
CU-YS001
Материјал:
челик окно
Боја:
Небото Сино
is_customized:
Yes
Дожд Опрема Тип:
Чадори
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ