.

.

( Русија Воздух изразат следење на број може да пратите ) Снегулка Мека Руно Куче облека костим Јоркшир Chihuahua миленичиња облека

( Русија Воздух изразат следење на број може да пратите ) Снегулка Мека Руно Куче облека костим Јоркшир Chihuahua миленичиња

DEN 120.00
Количина на стоки


Оваа облека одговара на мал кутре кучиња како Y orkshire, Chihuahua и други мали кучиња !
Answer : ___________________________ Note :
Стр закуп овозможи 1-2 см мала грешка на големина од рачни мерења .
Големина S (small) е обично за кучето за 0.9 килограм тежина
Големина M (Medium) е обично околу 2 килограм тежина кучиња!
Големина L (large ) е за околу 3 килограм тежина куче
Големина XL за околу 4 Килограм куче.
Направен во врвен квалитет Корални Руно Топла и мека
(1)од Врата до Врата услуга
(2)Слободен Испорака
(3) Брза испорака
(4)115% цена Гаранција
(5)Гаранција За Квалитет.
(6)за Приватност
(7)Најдобри услуги
Платите Преку Кредитна Картичка
Ние брод на стоките од страна на Кина Пост.
Ако сакате различен тип на превозот услуга дозволете ми да знам
И јас ќе се обидам да се приспособат. Ние обично брод во 2 работни дена.
Ве молиме имајте предвид, јас не сум одговорен за даноци, царински давачки или такси да оди во друга земја.
Ние не имаат политика за наплата. Ние ќе прифатиме се враќа во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на средствата.
Ако стоката се ОШТЕТИ за време на превозот.
Ние не наплата за превозот и на купувачот е да се плати за враќање превозот.
Точка мора да биде во оригинална кутија.
Било прашање само се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде одговор
Како е можно поскоро

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Печати
Бренд Име:
Dogbaby
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ