.

.

Broches Накит мода Кристал Цвет Брошеви Hijab Иглички трговија на Големо Букет Brooch Alfileres Де Boda Брошеви за womenX1142

Broches Накит мода Кристал Цвет Брошеви Hijab Иглички трговија на Големо Букет Brooch Alfileres Де Boda Брошеви за womenX1142

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %
Количина на стоки


Broches Накит мода Кристал Цвет Брошеви Hijab Иглички трговија на Големо Букет Brooch Alfileres Де Boda Брошеви за women X1142
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 5 компјутери/дизајн 5)можете да изберете една боја brooch 5 компјутери во кеса, можете исто така да го одбра 5 differents бои брошеви во кеса.ве молиме контактирајте ме.

Бренд Име:
mziking
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
x1142
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
4.2*3.2 cm
Тежина:
9.5 g
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ