.

.

JIGU 6CELLS Лаптоп Батеријата 0DRRP 0N7T6 5K9CP 90V7W DIN02 JD25G JHXPY RWT1R За DELL XPS 13

JIGU 6CELLS Лаптоп Батеријата 0DRRP 0N7T6 5K9CP 90V7W DIN02 JD25G JHXPY RWT1R За DELL XPS 13

DEN 1327.68
Количина на стоки


Опис На Производот
Батерија Тип : Li-ion
Батеријата Напон : 7.4 V
Капацитетот на батеријата : 55 WH
Тип на производ : Замена Li-ion Батерија
Состојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!
Сертифицирани од страна CE & Rohs!
Производот Се Покаже
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,ЗА
Dell 0 N7 T6 лаптоп батерии може да го замени следните дел број :
ЗА DELL
0 DRRP
0 N7 T6
5 K9 CP
90 V7 W
DIN02
JD25 G
JHXPY
RWT1 R
0 N7 T6 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели :
ЗА DELL
XPS 13-9350
XPS 13-9350-D1508
XPS 13-9350-D1508 G
XPS 13-9350-D1608
XPS 13-9350-D1608 T
XPS 13-9350-D1609
XPS 13-9350-D1708
XPS 13-9350-D1808 T
XPS 13-9350-D1808 TG
XPS 13 D-9343-3708 A
XPS 13 D-9343-5508
XPS 13 D-9343-5708
XPS13 D-9343-1608 T
XPS13 D-9343-5608 T
XPS13 D-9343-5808 T

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
7.4 V
Број На Модел На:
0DRRP 0N7T6 5K9CP 90V7W DIN02
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
Инвентар:
во парк
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ