.

.

2000mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

2000mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 7320.00
Количина на стоки

ние можеме како што rquest. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.(разни превозот имаат различно време.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.така имаме најдобрите превозот цена.Како имаме долгорочна соработка на логистика . Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL . Вашето мислење ќе биде многу greatful.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ