.

.

5kg 1g Електронски Дигитални Кујна Скала 5Kg*1G Домаќинство Готвење Мерка Алатки Торта Скала од не ' Рѓосувачки Челик Печење Губење на Рамнотежа

5kg 1g Електронски Дигитални Кујна Скала 5Kg*1G Домаќинство Готвење Мерка Алатки Торта Скала од не ' Рѓосувачки Челик Печење

DEN 650.00
DEN 714.24
-9 %
Количина на стоки


5kg/1g Електронски Дигитални Кујна Скала 5 Kg*1 G Домаќинство Готвење Мерка Алатки Торта Скала од не ' Рѓосувачки Челик Печење Губење на Рамнотежа
Карактеристики : Ова е ултра тенок дигитални кујна скала со елегантни нерѓосувачки челик мерење површина. Високо прецизен сензор за Мерење спектар на 5000g/1g Поделба вредност 1g LCD дисплеј со негативни бела дигитални Автоматски нулта точка следење Автоматско turn-off Преоптоварување promopt Единица-конверзија прекинувач(g/ozt/1b'oz) Лесно да се чисти од не ' рѓосувачки челик мерење површина на Овој објект работи со две ААА батерии, кои се вклучени. Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Димензии : 17.8 x 13.7 x 1.4 cm/7.0 x 5.3 x 0.5 инчи Капацитет : 11 LB / 5000g Читливост : 1g / 0.05 оз Екранот Начини : lb : оз, g, ozt Платформа : 13.5 x 13.5 cm/x 5.3 5.3 инчен Боја : Сребрена Сила : 2 AAA (Не се вклучени) Пакет се Вклучени : 5kg Скала*1 Упатство*1 Мало Кутија*1
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Капацитет:
5KG
Номинална Оптоварување:
5KG
Дисплеј Тип:
LCD
Тип:
Клупата Скала
Точноста:
1g
Број На Модел На:
EO05
Напојување:
ААА*2
Големина:
18*14*1.8cm
Бренд Име:
easyover
Скала Употреба:
Кујнски Ваги
R

Тие исто така купуваат со овој производ