.

.

моден симпатична булчински зголеми цвет прстени полу-скапоцени камења бисер прст прстени за жените домот луксузни накит #RI043

моден симпатична булчински зголеми цвет прстени полу-скапоцени камења бисер прст прстени за жените домот луксузни накит RI043

DEN 104.00
DEN 172.80
-40 %
Количина на стоки


моден симпатична булчински зголеми цвет прстени полу-скапоцени камења бисер прст прстени за жените домот луксузни накит #RI043
Материјал : Алуминиумски + Кристал +Бисер
Боја : Сива
Димензии : Дијаметар 1.6-1.9 cm
Тежина : Околу.13g
Пакет : Opp вреќа

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
RI043
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
20mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Бренд Име:
ALISTAR
Функција:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ