.

.

30 компјутери/многу , 3.5 см Сатен Multilayer Валани Розети, Сатен Трендафил Цвеќе за DIY Коса Додатоци

30 компјутери/многу , 3.5 см Сатен Multilayer Валани Розети, Сатен Трендафил Цвеќе за DIY Коса Додатоци

DEN 455.00
DEN 576.00
-21 %
Количина на стоки

Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. ( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
За нарачка над 120 ДОЛАРИ , ние ќе брод преку DHL, или ЕМС бесплатен превозот .
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
EMS : 6-12 дена пристигна . Сите бои се предмет на реалните предмети .
Answer : ___________________________ Note : Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот .
Пакетот вклучува : 30 компјутери . Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите.5 - 4 см )
Карактеристики : одлична за правење на брошеви , коса клипови , лакови за коса , чевли клипови , бебе headbands , боси бебе сандали итн.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Пакување :
1.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување . За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Големина : цвет дијаметар е приближно 1.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.Овие трошоци се на купувачот одговорност. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
F0121
Тип На Објект:
Headwear
боја:
29 бои
is_customized:
Yes
Шема:
цвет декорација
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS
R

Тие исто така купуваат со овој производ