.

.

DHL Слободни Shiping Розова и Црвена Коса Клипови Основните 4.5 cm Tuxedo Лак Мини Лента Hairbows Еден Prong Клип На Продажба

DHL Слободни Shiping Розова и Црвена Коса Клипови Основните 4.5 cm Tuxedo Лак Мини Лента Hairbows Еден Prong Клип На Продажба

DEN 5335.00
DEN 5616.00
-5 %
Количина на стоки


1.Објектот спецификите
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 4.5 CM
4.5 cm Еден Prong Клип
Боја :
196 бои за избор
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-7 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :
:

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YV140493
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Материјал:
Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ