.

.

600mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

600mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2232.00
Количина на стоки

Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.може да се купи воздух mail. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.Како имаме долгорочна соработка на логистика .Ако не се итни нашите производи.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Тоа е десно.ние може да направи најдобро за вас
3.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ