.

.

(4PCS)YINGRAY Замена за Хаиер клима уред Далечински Управувач ве Молиме бидете сигурни дека вашиот стар далечински управувач е исто со слика

(4PCS)YINGRAY Замена за Хаиер клима уред Далечински Управувач ве Молиме бидете сигурни дека вашиот стар далечински управувач

DEN 840.00
DEN 1679.04
-50 %
Количина на стоки


-(4pieces/Многу)
1. YINGRAY Замена за Хаиер клима уред Далечински Управувач
2. Не батеријата Вклучена.
3. Греење и ладење Функција.
4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел.
5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
R

Тие исто така купуваат со овој производ