.

.

Модерната Лустерот кратка црна свеќа кристал лустерот светилки трпезарија светлина со црна светилка нијанси фабрика директни продаде

Модерната Лустерот кратка црна свеќа кристал лустерот светилки трпезарија светлина со црна светилка нијанси фабрика директни

DEN 5069.00
DEN 6336.00
-20 %
Количина на стоки


започнете
крајот
K9 кристал Модерна кратка црна свеќа кристал candelier светлина кристал светилка трпезарија светлина со црна светилка нијанси
Ако ви треба купи ѕид светилки ,ве молиме кликнете тука
Ако треба да се купи лустери НЕ Lampshades ,ве молиме кликнете тука
3 рака лустерот Diameter60cm(23.6")*Висока 60cm(23.6")
6 рака лустерот Diameter60cm(23.6")*Висока 60cm(23.6")
8 рака лустерот Diameter75cm(33.4")*Висока 60cm(23.6")
10 рака лустерот Diameter85cm(33.4")*Висока 65cm(25.49")
15 рака лустерот Diameter85cm(33.4")*Висока 80см(31.49")
18 рака лустерот Дијаметар 97cm(38.1")*Висока 95cm(37.5")
Светлината на телесна маса : кристално стакло
Абажур материјал : крпа
Извор на светлина тип : блескаво светилка
Процес : топла виткање
Извор на светлина број : 6-8
Зрачењето област : 10 m ^ 2 до 15 м ^ 2
Без разлика дали или не да се донесе еден извор на светлина на светилки и фенери : извор на светлина
Моќност : 21 w (вклучувајќи) - 30 w (вклучувајќи го и)/светилка
Напон : 90 v до 260 v
Применливи простор : бојадисана мензата студија спална соба
Стил : договор и современа
детали за производот
6 грб со Lampshades
8 грб со нијанси
15 рака без нијанси photoes
18 грб 2 Кат Нема Lampshades
18 грб со lampshades фото
Декорација детали :
8 грб со /без lampshades
Компанијата воведе :
Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;
Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериорен
гаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.
Превозот :
Нормално сите стоки ќе брод во рок од 1-7 дена, ако имаат акции.
некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на
7-15days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три бои
може да изберете .
Плаќање
Ние прифаќаме Т/T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натаму
Aftersell услуга
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред да
остави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте
задоволство.

Боја На Каросеријата:
3 грб со сенка, 6 грб со сенка, 8 грб со сенка, 10 оружје со сенка, 15 грб со сенка, 18 грб со сенка
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристално Стакло
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Инсталација Тип:
синџир pendant
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
AL.HaffaR
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Црна
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број На Модел На:
cyb003
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Големина:
дијаметар 58cm(22.6) висина 60cm23.6) + 30cm(11.8) виси синџир
Материјал:
Кристално Стакло, Камен, Платно
Осветлување Област:
10-15 метри квадратни
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Постелнина Соба
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ