.

.

300pcs/многу микс пакет се 100pcs/пакет со големина #80 120 180 помине вежба битови Пескарење Бендови За Педикир Маникир Нокти алатки Машина

300pcs/многу микс пакет се 100pcs/пакет со големина 80 120 180 помине вежба битови Пескарење Бендови За Педикир Маникир Нокти

DEN 435.00
DEN 511.68
-15 %
Количина на стоки


Повратни информации
1) Клиентите на задоволително ниво е нашата единствена извршување, ве молиме оставете позитивни 5stars повратни информации доколку не сте задоволни со нас, благодарение толку многу!
2) Ако не сте задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе направиме се најдобро да ги задоволи нашите клиенти. Трговијата на мало, трговија на големо, кориснички налози се сите добредојдени во BNG.
П : јас сум интернет продавница сопственикот, може да се намали превозот на мојот клиент?
A : Да, ве молиме оставете јасна и точна адреса и име на вашиот клиент.
П : Што треба да направам ако пратката да не дојде во време?
А : ве Молиме контактирајте со нас за помош, ние ќе им помогне на лоцирање на пратката и да го истражи одложување причина. Цел парцела тежина над 2kg, клиентите треба контакт со нас и да се преговара за превозот методи и трошоците за превозот.
Нашата компанија снабдувач на нокти убавина и шминка производи за повеќе од 10 години.
П : Која превозот метод јас треба да се избере?
A : системот автоматски ќе ви помогне да изберете на превозот метод според вашата земја, ве молиме имајте во предвид различни превозникот ќе имаат различни цена и испорака на време. Ние ќе бидат одговорни за враќање превозот цена.
2) корисникот може да ја врати стоката во 7days ако производи се добри, но клиентите само не ми се допаѓа, превозот цена ќе биде клиент страна.
Опис На Производот
300pcs/многу микс пакет се 100pcs/пакет со големина #80 120 180 помине вежба битови Пескарење Бендови За Педикир Маникир Нокти алатки Машина
- 100% Сосема нов во мало поле пакет
- 100 парчиња на Ноктите Уметност Вежба Пескарење Бендови со степен 80" и 120", 180"
- Медиум Крупни дизајн
- Погоден за повеќето видови на Ноктите Уметност Вежба Машина
- Одлична за употреба помине настава : вежби и други вежби со користење пескарење бендови
- Може да се користи за природни нокти како и вештачки нокти
- За професионално студио употреба или домашна употреба
Пакетот Вклучува :
- 300pcs/многу за 3 големини, 100pcs/пакет/големина
Употреба вовед
- За Нокти вежба машина, Резба, гравирање, мелење, рутирање, острење, брусење, полирање, дупчење и повеќе
Превозот
1) корисникот може да ја врати стоката во 7days ако најдете производите скршени кога ќе ја отворите пратката, ве молиме исто така, да се слика за нашата референца.
П : јас сум мало; јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
A : Голема количина на налози се прилично поздрави, поголеми цел поголеми попусти.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата цел?
A : Можете да го направите на плаќање онлајн со Aliexpress систем (трета страна), или можете да не контактирате и да платат присутен преку Pay Pal, Western Union, T/T пренос.
П : Колку ќе чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 kg ќе биде бесплатен превозот од E-пакет/Кина Пост Воздух mail/HK Пост Воздух Mail.
П : Може да ви ја намали цената на изјавуваат листа?
A : Да, ние ќе напишам подарок цена помеѓу НАС $5-10 на изјавуваат листа која се осигураме дека нашите клиенти лесно се изјасни и не треба да плаќаат за дополнителните пониски трошоци.

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
TP-КРАЈ-S1
Големина:
80, 120, 180
Приклучоци Тип:
Никој
боја:
vermeil
Спецификација:
80, 120, 180
Име на производ:
ноктите вежба битови, пескарење бендови
is_customized:
Yes
Материјал:
пескарење бендови
R

Тие исто така купуваат со овој производ