.

.

20pcs/многу 10мм 4pin за 5050 RGB LED лента конектор, без лемење поврзување жица со еден завршува, бесплатен превозот

20pcs/многу 10мм 4pin за 5050 RGB LED лента конектор, без лемење поврзување жица со еден завршува, бесплатен превозот

DEN 312.00
Количина на стоки


Реден број : 10мм-4-1
Должина : околу 15cm
Спецификација : 10мм, 4pin, 1 завршува
Предлага : SMD 5050 RGB Боја LED лента
Карактеристики
1. Поврзете led лента да се соблече
2. Заварување слободни, Timesaving, лесно да се поправи
3. Сигурна конекција
Забелешка
Кон конекторите на овој жица се за ленти кои PCB одбор ширина е 10мм, 4 PIN, 1 Завршува
Погоден за RGB боја SMD 5050 ленти
Пакетот вклучува : 20pcs 10мм LED лента конектор

Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
10мм-4-1
Тип:
10мм 4 pin 1 крај
одговараат за:
5050 rgb led лента
Должина:
about 15cm
Функција:
не водоотпорен
is_customized:
yes
Примена:
Осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ