.

.

JJ Airsoft АВГУСТ Воздух Печат Млазницата

JJ Airsoft АВГУСТ Воздух Печат Млазницата

DEN 335.52
Количина на стоки

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft АВГУСТ Воздух Печат Млазницата Модел : JA-3703 Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : ПОМ Должина : 24.8 mm Нето Тежина : 0.004 кг Бруто Тежина : 0.01 kg

Број На Модел На:
JA-3703
R

Тие исто така купуваат со овој производ