.

.

0.35 ПРАТЕНИК USB Дигитални електрични Окуларот Сите Метални CCD Електронски Окуларот за Астрономски телескоп или Микроскоп

0.35 ПРАТЕНИК USB Дигитални електрични Окуларот Сите Метални CCD Електронски Окуларот за Астрономски телескоп или Микроскоп

DEN 3824.00
DEN 4296.00
-11 %
Количина на стоки


0.35 ПРАТЕНИК USB дигитални електрони окуларот се користи за микроскопа
1) Max Рамка Цена : 30fps
2) Динамични видео може да биде снимен 350000 пиксели
3) Баланс На Белата Боја : Автоматски
4) Обемот на примена : 24.5 mm(0.965-инчен) за Микроскоп, 31.7 mm(1.25-инчен) за Астрономски телескоп
5) Адаптер прстен : USB 2.0
6) Возење видови : XP систем(слободен возачот),WIN7 систем(автоматско признавање на инсталацијата)
7) Изглед карактеристики : метални материјали, супер квалитет
8) Производ големина (мм) : 54.0 (H) x 44.0 (W)
9) 2 окуларот цевка месеци : 0.91", 1.25"

Бренд Име:
SRATE
Материјал:
Метал
Теорија:
видео микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
MEE
Drawtube:
сите
Пиксели:
0.35 ПРАТЕНИК
Место на Потекло:
Henan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ