.

.

ISO Hi-Ко 2750 /3000/ 4000 Oe Здраво ко Магнетна Лента ( 2 Песна ) Метал Злато Smart Празно ПВЦ Картички -200PCS

ISO Hi-Ко 2750 /3000/ 4000 Oe Здраво ко Магнетна Лента ( 2 Песна ) Метал Злато Smart Празно ПВЦ Картички -200PCS

DEN 2592.00
DEN 2880.00
-10 %
Количина на стоки

30 - 200 Смета Тип на Производ ПВЦ Картичка Површина Сјајни Технологија на Печатење Боја Сублимација Медиуми Големина CR80 . Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓународната стандардна големина (86 * 54 * 0. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.030 5/16" Hi Co (Висок Coercivity) Овие се НИ произведени, висок стандард за квалитет Сребро ПВЦ Картички со Hi Co магнетна лента. Контрола на пристап, итн. Ви благодариме!
Правиме се најдобри quanlity производи, секоја картичка слој филм на картичката површината . Слободно контактирајте со нас .76(mm)
Стандард : ISO Hi-Ко 2750 /3000/ 4000 Oe
Magstrip големина : 8. Тие се квалитетни прегледан и ќе работи како и поскапи брендирани картички од многу ID Печатач производители. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.4 mm
Боја : бела
Материјал : ПВЦ
Работна Температура : 0-40(Степен)
Складирање на податоци Период : За десет години
Магнетни Песна : Песна 1,2
КОЛИЧИНА : 200pcs/пакет
Апликации : Претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг, паркинг, училиште, библиотеката на управување.
На Magneci Картичка широко се применуваат во различни области како што се банкарство, телекомуникации, транспорт, бизнис, хартии од вредност, супермаркети, хотели и ресторани, козметички салони, аптеки, болници, фитнес, фотографија, очила, ресторани и други области.
На Магнетна Картичка најчесто се консумира и најпопуларниот картичка, изработени од ПВЦ материјал.6 mm x 54 mm)- CR80 - Standard Кредитна Картичка Големина се Користи За P ersona, F арго, E volis, Z ebra, М agicard, E volis и други лична Карта Принтери Овие не ќе работат со твоите МАСТИЛО за ПРИНТЕРИ Дополнителни Информации Име на Производ Злато ПВЦ Картички w/ Hi Co - 2 Track - . Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.13" - Стандард C redit Картичка Големина Медиуми Дебелина 30 мили Материјал Polyvinyl Хлорид (ПВЦ)
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. CR80 Картички се со иста големина како стандард за кредитна картичка или за "нов" стил возачка дозвола (3 3/8" x 2 1/8" x . Компатибилен со сите ПВЦ картичка принтери. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Друга нотација за овие картички се CR8030 или CR80. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Withing деликатни изглед и се чувствуваат мазна, таа има многу функции, како парични складирање, контрола на пристап, членство идентификација.

Број На Модел На:
Здраво ко Magstripe Злато картичка
Чип Капацитет:
2 Песна
Чип Вид:
Магнетна Лента Картичка
Контури:
ISO Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Бренд Име:
XCCRFID
Фреквенција:
Други
Magstrip големина:
8.4 mm
Magstrip песна:
Песна 1 Песна 2
Материјал:
ПВЦ
Smard Стандард:
ISO 2750 3000 4000 OE
Is_ Customation:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ