.

.

2017 Лето нови 5 боја мода кошули удобност мажите кратки ракави tees врвен квалитет памучни кошули бесплатен превозот збор

2017 Лето нови 5 боја мода кошули удобност мажите кратки ракави tees врвен квалитет памучни кошули бесплатен превозот збор

DEN 812.00
DEN 1531.20
-47 %
Количина на стоки


Забелешка : Азија големина обично е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина,
ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина од вообичаеното.
можете да проверите подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас.
Ве молиме прочитајте ја големината на табелата, тоа е за Азија големина.
Прирачник за мерење , 2~3 cm податоци грешка е дозволено.
Плаќање :
• Ние го прифаќаме alipay тука.
• Можете да платите со користење на Visa,Master Card кредитни картички и банкарски трансфер ,Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро,Самостојна,Carte Bleue, Poste Pay,Carta Si,4 B и Euro6000.Поддршка Ali Express Зачувам услуга.
Превозот Политика :
• Можете да изберете Изразат EMS , DHL , UPS-от , ТНТ , FEDEX , дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 5-9 workdays дена да се достигне.
• ние нудиме бесплатен превозот! Кина Пост Воздух Парцела,Ќе потрае околу 15-25 работни дена се постигне,ќе се Обезбеди следење на број.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена +Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .2%
51.1%
29.6%
9.5%
4.6%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
63.2%
20.1%
11.9%
3.5%
1.3%
Наплата
Јапонија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.4%
24.5%
47.8%
10.2%
7.1%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
32.4%
20.9%
13.4%
Наплата
Норвешка
Го оценувате (точка пристигна)
7.5%
25.4%
55.1%
6.4%
5.6%
Наплата
Политика За Наплата :
• Доколку постои каква било неисправни,ве Молиме контактирајте ме пред да се врати.
• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Повратни информации :
• ако има км проблем со боја ,големина ,квалитет ,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација .
• ние топло сакал да ви ги задоволи решение .
• ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ^_^ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга ^_^
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
• П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање;cridet картичка;Т/T;western union.
• П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,ве молиме проверете тоа,ви благодариме!
• П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот Следење на Број,и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
• П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение!

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Европски и Американски Стил
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Дише
Боја Стил:
Цврста
R

Тие исто така купуваат со овој производ