.

.

Висок квалитет на природен obsidian врежан фокс pendant мода се мажи и жени двојки кристал фокс ѓердан pendant накит за подарок

Висок квалитет на природен obsidian врежан фокс pendant мода се мажи и жени двојки кристал фокс ѓердан pendant накит за подарок

DEN 524.00
DEN 623.52
-16 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KYSZDL
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
pendant ѓердан
is_customized:
No
Компатибилност:
Приврзоци
Функција:
Приврзоци
Метали Тип:
obsidian
Материјал:
obsidian
R

Тие исто така купуваат со овој производ