.

.

1set За Epson T1801 - T1804 Мастило Кертриџ за Epson XP30 XP102 XP202 XP205 XP305 XP405 XP225 XP322 XP325 XP422 XP425 печатач

1set За Epson T1801 - T1804 Мастило Кертриџ за Epson XP30 XP102 XP202 XP205 XP305 XP405 XP225 XP322 XP325 XP422 XP425 печатач

DEN 489.00
DEN 575.52
-15 %
Количина на стоки


За Epson T1801 T1802 T1803 T1804 Мастило Кертриџ за Epson XP30 XP102 XP202 XP205 XP305 XP405 XP225 XP322 XP325 XP422 XP425
Пакетот Вклучува :
1 PK x T1801 Црно Мастило кертриџ
1 PK x T1802 Синозелена Мастило кертриџ
1 PK x T1803 Магента Мастило кертриџ
1 PK x T1804 Жолта Мастило кертриџ
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување
Printer model :
За Epson XP30 XP102 XP202 XP205 XP305 XP405 XP225 XP322 XP325 XP422 XP425
XP-30/102/202/205/302/305/402/405/405 WH/212/215/312/315/412/415 XP-225/322/325/422/425

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
T1801 T1802 T1803 T1804
Бренд Име:
einkshop
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
мастило кертриџ
КОЛИЧИНА:
4pcs
за epson xp 205:
за epson cartucho xp
кертриџ за epson xp:
за epson xp 402
xp 305:
за epson xp 305
xp 205:
За Epson T1801-T1804
Печатач Делови:
XP30 xp 102 xp 202 xp 205 xp 302 xp 305 xp 402 xp 405
T1801 T1802 T1803 T1804:
XP30 XP102 XP202 XP205 XP305 XP405 XP225 XP322 XP325 XP422 XP425
R

Тие исто така купуваат со овој производ