.

.

полнети животни кадифен 40cm зелена рак кадифен играчки мека кукла те сакам рак фрли перница подарок t6175

полнети животни кадифен 40cm зелена рак кадифен играчки мека кукла те сакам рак фрли перница подарок t6175

DEN 672.00
DEN 1344.00
-50 %
Количина на стоки


38638033333
имаме три димензии : 30cm , 40cm,и 50cm
објектот е 40 см играчка, едно парче
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате нив ви се допаѓа од продавницата со себе

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
c9056
Форма:
Животните
Животни:
рак
Тема:
Играчка
R

Тие исто така купуваат со овој производ