.

.

386mmx2.4mm LCD екран осветлување ccfl светилка 386mm/385mm за 19inch лаптоп, монитор екран панел 100pcs

386mmx2.4mm LCD екран осветлување ccfl светилка 386mm/385mm за 19inch лаптоп, монитор екран панел 100pcs

DEN 3759.36
Количина на стоки


100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
ние може да се направи различни големини според вашето барање.
Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Ширина:
2.4mm
Должина:
386/385mm
Следи Големина:
19inch
Производи Статус:
Акции
Тип:
ccfl осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ